PROTEZA DLA DZIECKA


Odkrywanie świata to bardzo absorbujące, wymagające pomysłowości i pochłaniające ogromną ilość energii zajęcie.
Trudno się dziwić, że proteza wykonana dla takiego młodego odkrywcy musi być nieprzeciętnie wytrzymała, bezpieczna i możliwie jak najlżejsza.
Wybór komponentów dedykowanych dla dzieci jest zdecydowanie mniejszy niż dla dorosłych.
Biorąc jednak pod uwagę, że proteza dla młodego użytkownika powinna być konstrukcją nieskomplikowaną w użytkowaniu, wytrzymałą i bardzo funkcjonalną, a jej wymiary i waga odpowiednio mniejsze niż dla dorosłych to widzimy, że przed producentami stoi spore wyzwanie. Najbardziej optymalne są takie rozwiązania, które udostępniają dzieciom możliwie najwięcej sprawdzonych technologii odpowiednio zmodyfikowanych - uproszczonych / zminiaturyzowanych.

Dzieci to z całą pewnością najbardziej wymagający użytkownicy protez. Kilkuletni malec który pragnie poznawać świat potrzebuje protezy jednocześnie lekkiej, która nie będzie dla niego obciążeniem jak i ekstremalnie wytrzymałej, takiej, która zniesie bez uszczerbku wszystkie, nawet najbardziej szalone pomysły małego odkrywcy.  Mając pełną świadomość tych potrzeb producenci dokładają wszelkich starań aby proteza dla dziecka była jednocześnie funkcjonalna jak i wytrzymała.  Pamiętać również należy, że dziecko wciąż rozwija się i rośnie dlatego proteza dla dziecka powinna być idealnie dopasowana do jego wzrostu i potrzeb. Tylko taka spełni swoją funkcję w 100% i pozwoli z radością poznawać świat.  Mimo iż wybór komponentów dla dzieci jest zdecydowanie mniejszy niż dla dorosłych jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania idealne dla potrzeb dzieci.  W naszej ofercie znajdą Państwo protezy dostosowane do potrzeb dzieci oraz lejki wykonane ze specjalnego rodzaju silikonu który chroni wrażliwą dziecięcą skórę przed otarciami, tak, aby codzienne aktywne życie kojarzyło się maluchom jedynie z miłymi, radosnymi rzeczami.

« »
PEDIATRYCZNE LEJKI SILIKONOWE
PEDIATRYCZNE LEJKI SILIKONOWE
PEDIATRYCZNE STAWY KOLANOWE
PEDIATRYCZNE STAWY KOLANOWE
PEDIATRYCZNE STOPY PROTEZOWE
PEDIATRYCZNE STOPY PROTEZOWE

 

Kanał ORTOCENTRUM

www.amputowani.pl

ortologo

ul. Hubala Dobrzańskiego 155
05-082 Babice Nowe

Tel.  (022)666-47-64
E-mail: info(at)ortocentrum.com.pl

godziny otwarcia pon.-pt.: 8:00-16:00

Gościmy

Odwiedza nas 1502 gości oraz 0 użytkowników.